Média


V Olomouci otevřelo unikátní výzkumné centrum. První v ČR

15. únor 2017

Propojit vědce s českými šlechtiteli a nabídnout jim využití nejnovějších metod a poznatků v praxi chce nová Aplikační laboratoř Akademie věd ČR, která se v úterý odpoledne otevřela v Ústavu experimentální botaniky v Olomouci. Informuje Olomoucký deník ZDE.
 


Olomoučtí vědci budou v nové laboratoři pomáhat šlechtitelům se získáváním odolnějších odrůd

15. únor 2017

V Olomouci se otevřela první tuzemská Aplikační laboratoř Akademie věd ČR (AV ČR) propojující vědce se šlechtiteli. Podobné zařízení, ve kterém by se mohli čeští šlechtitelé seznamovat s nejnovějšími výsledky molekulární genetiky a genomiky a využívat nejmodernější přístroje, techniky a postupy, v České republice dosud chybělo. Více na webu ŽURNÁL UP.

Olomoucká laboratoř pomůže zavádět nové metody šlechtění

15. únor 2017

Zavádění nových metod šlechtění do praxe usnadní první tuzemská aplikační laboratoř Akademie věd ČR. K jejímu otevření došlo v úterý olomouckém Ústavu experimentální botaniky. Pracoviště propojí špičkové vědce se šlechtiteli, kteří díky tomu získají přístup k výsledkům molekulární genetiky a genomiky i moderním přístrojům.Celý článek na novinky.cz si můžete přečíst ZDE

V Olomouci otevřeli moderní laboratoř, která pomůže hledat potraviny pro budoucnost

15. únor 2017

Zavádění nových metod šlechtění do praxe usnadní první tuzemská aplikační laboratoř Akademie věd ČR, která byla 14. února otevřena v Ústavu experimentální botaniky v Olomouci.Reportáž České televize si můžete pustit ZDE.

Moderní laboratoř pomůže zavádět nové metody šlechtění do praxe

15. únor 2017

Zavádění nových metod šlechtění do praxe usnadní první tuzemská aplikační laboratoř Akademie věd ČR, která byla dnes otevřena v Ústavu experimentální botaniky v Olomouci. Podrobnosti na AGRÁRNÍM WWW PORTÁLE.

Aplikační laboratoř propojí vědce a šlechtitele

15. únor 2017

V tuzemsku ojedinělá Aplikační laboratoř, v níž se mohou čeští šlechtitelé seznamovat s nejnovějšími výsledky molekulární genetiky a genomiky a využívat nejmodernější přístroje, techniky a postupy, funguje ode dneška v Olomouci. Více na webu Centra regionu Haná.

Nová laboratoř v Olomouci propojí vědce se šlechtiteli

15. únor 2017

Zavádění nových metod šlechtění do praxe usnadní první tuzemská aplikační laboratoř Akademie věd ČR, která byla dnes otevřena v Ústavu experimentální botaniky v Olomouci. Pracoviště propojí špičkové vědce se šlechtiteli, kteří díky tomu získají přístup k výsledkům molekulární genetiky a genomiky i moderním přístrojům. Více na webu Zemědělec.

1 14 26 39 40 41 42 43 44 45 51

Kalendář

10
březen
2020
Konference Mikrobiota a zdraví

Nově přidaná videa