Média


Olomoucký deník: Českou hlavu dostane genetik z Olomouce

23. říjen 2018

Českou hlavu letos získá olomoucký vědec Jaroslav Doležel. Více informací ZDE.


24zpravy.com: Rozpoznávání písmen v obraze či boj s nebezpečnými viry. Udělovaly se ceny Česká hlava

23. říjen 2018

Ocenění Česká hlava dostali kromě laureáta hlavní Národní ceny vlády, rostlinného genetika Jaroslava Doležela další tři vědci a jedna firma. Ceny převezmou v neděli večer v Praze. Více ZDE.

Olomoucký deník: Prestižní Českou hlavu dostane genetik z Olomouce

22. říjen 2018

Českou hlavu letos získá olomoucký vědec Jaroslav Doležel. Rostlinný genetik z ústavu experimentální botaniky akademie věd obdrží cenu, která je nejvyšším vědeckým vyznamenáním republice, za celoživotní přínos k rozvoji genetiky rostlin a uvádění výsledků do praxe. Více ZDE.

 

Olomoucká drbna: Českou hlavu letos získá olomoucký profesor a rostlinný genetik Jaroslav Doležel

22. říjen 2018

Národní cenu Česká hlava, která je nejvyšším vědeckým vyznamenáním v České republice, získá za celoživotní přínos k rozvoji genetiky rostlin a aplikaci získaných výsledků v praxi, olomoucký rostlinný genetik profesor Jaroslav Doležel. 
Více ZDE.

Žurnál UP: Rostlinný genetik Jaroslav Doležel obdrží Českou hlavu

22. říjen 2018

Národní cenu Česká hlava, jež je nejvýznamnějším tuzemským oceněním za vědu, získá v letošním roce rostlinný genetik Jaroslav Doležel. 

Časopis Úroda: Českou hlavu získá profesor Jaroslav Doležel

22. říjen 2018

Národní cenu Česká hlava, která je nejvyšším vědeckým vyznamenáním v České republice, získá za celoživotní přínos k rozvoji genetiky rostlin a aplikaci získaných výsledků v praxi olomoucký rostlinný genetik prof. Ing. Jaroslav Doležel, DrSc. Více ZDE.

The World News: Ocenění Česká hlava by měl dostat Jaroslav Doležel

17. říjen 2018

 Národní ocenění Česká hlava by měl dostat Jaroslav Doležel, který se podílel na rozluštění genomu pšenice nebo ječmene. Více informací ZDE.

1 16 29 30 31 32 33 34 35 47 62