Média


Žurnál UP: Rostlinný genetik Jaroslav Doležel obdrží Českou hlavu

22. říjen 2018

Národní cenu Česká hlava, jež je nejvýznamnějším tuzemským oceněním za vědu, získá v letošním roce rostlinný genetik Jaroslav Doležel. 


Časopis Úroda: Českou hlavu získá profesor Jaroslav Doležel

22. říjen 2018

Národní cenu Česká hlava, která je nejvyšším vědeckým vyznamenáním v České republice, získá za celoživotní přínos k rozvoji genetiky rostlin a aplikaci získaných výsledků v praxi olomoucký rostlinný genetik prof. Ing. Jaroslav Doležel, DrSc. Více ZDE.

The World News: Ocenění Česká hlava by měl dostat Jaroslav Doležel

17. říjen 2018

 Národní ocenění Česká hlava by měl dostat Jaroslav Doležel, který se podílel na rozluštění genomu pšenice nebo ječmene. Více informací ZDE.

České noviny: Ocenění Česká hlava by měl dostat Jaroslav Doležel

17. říjen 2018

Praha - Národní ocenění Česká hlava by měl dostat Jaroslav Doležel, který se podílel na rozluštění genomu pšenice nebo ječmene. Návrh předložený premiérem Andrejem Babišem (ANO) schválil kabinet, uvedl na svých internetových stránkách úřad vlády. Článek pokračuje ZDE.

Facebook Akademie věd: Českou hlavu 2018 obdrží Jaroslav Doležel

17. říjen 2018

Vláda ČR dnes schválila návrh na udělení Národní ceny Česká hlava Jaroslavu Doleželovi z Ústav experimentální botaniky AV ČR. Více ZDE.

Věda a výzkum: Českou hlavu 2018 obdrží Jaroslav Doležel

17. říjen 2018

Vláda schválila na svém jednání dne 17. října 2018 návrh na udělení Národní ceny Česká hlava Jaroslavu Doleželovi, vedoucímu Centra strukturní a funkční genomiky rostlin z Ústavu experimentální botaniky AV ČR. Více ZDE.

CRH: Rostlinný genetik Jaroslav Doležel je navržen na Českou hlavu

17. říjen 2018

Laureátem České hlavy by se letos měl stát vedoucí olomouckého Centra strukturní a funkční genomiky rostlin Ústavu experimentální botaniky Akademie věd ČR a vědecký ředitel Centra regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum Jaroslav Doležel. Na prestižní vědecké ocenění jej navrhla Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI). Více ZDE.

1 16 27 28 29 30 31 32 33 45 59

Kalendář

14
duben
2021
Seminář Viry kolem nás a v nás

Nově přidaná videa